جمعه، 6 خرداد 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اخبار
اطلاعیه
اساسنامه مرکز
چشم انداز مرکز
کارگاهها
آلبوم تصاویر
جستجو
l 
 

     
شرکت دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند در مدرسه پاییزی کسب و کار تبریز(startup weekend)

 تاريخ: 20/10/93

مراسم افتتاحیه مدرسه پاییزی کسب و کار تبریز در تاریخ 19/9/93 با همکاری و حمایت های بنیاد ملی نخبگان استان و دانشگاه های تبریز ، صنعتی سهند ، شهید مدنی آذربایجان ، هنر اسلامی و آزاد با حضور 100 نفر دانشجو و جمعی از اساتید برتر و داوران دعوت شده از صنعت و دانشگاه راس ساعت 15:30 در محل آمفی تئاتر دانشکده برق و ریاضی دانشگاه تبریز برگزار شد.
پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، از شرکت های دانش بنیان برتر مستقر در پارک علمی و فن آوری استان تجلیل به عمل آمد و سپس چگونگی برگزاری دوره توسط عوامل اجرایی توضیح داده شد .
در بین دانشجویان شرکت کننده ، 19 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند از  رشته های مهندسی شیمی ، برق و مواد حضور داشتند
تمامی 100 نفر شرکت کننده به ترتیب شماره در سن حاضر شده و ظرف 1 دقیقه  به بیان ایده پیشنهادی خود پرداختند.
پس از رای گیری ، 10 ایده برتر برگزیده شدند ، که در این بین 2 ایده از دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی نیز رای بالایی کسب کردند . در پایان روز کاری اول سرگروه ها شروع به یارگیری کردند و تیم های خود را تشکیل دادند .
با شروع روز دوم تیم ها در کلاس های دانشکده ریاضی دانشگاه تبریز شروع به فعالیت کردند. ایده "تولید کامپوزیت های زیست تخریب پذیر" در تیم پلی گرین و ایده " تولید مایه پنیر از گیاهان بومی" در تیم سبز اندیشان با حضور دانشجویان رشته های مهندسی شیمی ، فن آوری اطلاعات ، گرافیک و چند رسانه ای به مرحله اجرا گذاشته شد . در طی روز دوم با حضور مستمر مربیان جزئیات لازم به هر تیم یادآوری شد و کیفیت عملکرد هر تیم نیز مورد ارزیابی قرار گرفت . تمامی تیم ها نهایت تلاش خود را در ارائه هر چه بهتر طرح خود به کار گرفتند .
در روز آخر پس از تمدید 3 ساعته ، راس ساعت 15 ، همه تیم ها در آمفی تئاتر دانشکده برق دانشگاه تبریز برای ارائه و دفاع از طرح خود حاضر شدند.
مدرسه پاییزی کسب و کار تبریز در مورخه 21/9/93 در سومین روز کاری خود با ارائه تیم های برتر به کار خود پایان داد و در نهایت با رای داوران تیم پلی گرین به مقام سوم و پذیرش قطعی در پارک علمی و فن آوری استان و تیم سبز اندیشان به مقام ششم و پذیرش موقت در مرکز رشد علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دست یافتند.

. امکانات
     

 
درج در سايت توسط : IT
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است