دوشنبه، 7 خرداد 1397 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
نشریات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
بیانیه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند در خصوص دستور آتش به اختیار

 تاريخ: 31/03/96

نظام مقدس جمهوری اسلامی که تبلور تفکر اسلام ناب محمدی(ص) است، از بدو شکوفایی به دلیل ماهیت انقلابی و ضد استکباری خود همواره مورد هجوم مخالفان و معاندان بوده و هست.  بدون شک آنچه که توانسته این شجره طیبه را از گردباد تهاجمات و تخاصمات حفظ نماید عنایات الهی، حضور مردم و رهنمودهای داهیانه ولی فقیه زمان می باشد.
در عصر حاضر مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار کشتی انقلاب همواره با بصیرت الهی خود هر وقت از ناحیه نفوذ و هجمه دشمنان احساس خطر نموده­ اند با بیانات و رهنمودهای روشنگرانه خود نظام اسلامی را بیمه کرده اند و باز جای تردید نیست که دشمنان نظام و کج فهمان با تمام توان شیطانی خود سعی خواهند نمود این رکن رکین نظام را مورد هجمه قرار دهند.
در روزهای اخیر مقام معظم رهبری در حضور دانشجویان با بیان اصطلاح " آتش به اختیار" که بیانگر توجه جدی به ایفای نقش آحاد مردم انقلابی و به خصوص دانشگاهیان در ارتباط با هجوم و نفوذ دشمنان نظام بود، روح و جان تازه ­ای به نیروهای انقلابی و دانشگاهی بخشیدند.
بی تردید، بیانات رهبر معظم انقلاب به خصوص فرمایش و دستور اخیر ایشان به مذاق دشمنان و معاندان خوش نیامده است و اینان سعی خود را برای تحریف و تضعیف این سخنان نورانی به کار خواهند بست. اما دشمنان و معاندان از این غافلند که مردم انقلابی درک صحیحی از بیانات امام­شان دارند و با اطاعت عاشقانه و عارفانه از این بیانات مثل همیشه در صحنه حاضر بوده و به تکالیف انقلابی خود عمل خواهند نمود.
ما دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند ضمن تجدید میثاق با مقام عظمای ولایت، آمادگی همیشگی خود را برای ایفای نقش در سنگر دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی اعلام می داریم.
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است