دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 انتخاب دکتر محمد حقیقی بعنوان پژوهشگر برتر در هیجدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری کشور در حوزه فنی و مهندسی + تصاویر

 تاريخ: 27/09/96

 

در هیجدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری کشور دکتر محمد حقیقی استاد دانشگاه صنعتی سهند در حوزه فنی و  مهندسی  به عنوان پژوهشگر برتر کشوری معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه 16 پژوهشگر برگزیده و 4 فناور برتر کشور صبح امروز (دوشنبه مورخ 27/09/96) با حضور وزیر علوم معرفی و تقدیر شدند.
مراسم تجلیل از پژوهشگران برگزیده کشور با حضور وزیر علوم در سالن اجلاس سران برگزار شد که 16 پژوهشگر برگزیده در زمینه علوم انسانی و هنر، فنی و مهندسی، پزشکی، دامپزشکی و علوم پایه معرفی و تقدیر شدند.
در حوزه فنی و مهندسی دکتر محمد حقیقی بعنوان پژوهشگر برتر سال 96  از سوی وزارت علوم برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این مراسم دکتر برومند معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم خاطر نشان کرد : حدود 240 نفر از پژوهشگران و دانشگاهیان 91 فناور و 46 نفر از دستگاههای اجرایی کاندیدای دریافت جایزه پژوهشکده و فناور برتر بودند که در نهایت 20 نفر پذیرفته شده که 16 پژوهشگر در 6 حوزه تخصصی و 4 فناور در حوزه های علوم فنی و مهندسی، پایه ، کشاورزی و منابع طبیعی بودند.
روابط عمومی دانشگاه این موفقیت بزرگ را به خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی سهند و بخصوص به دکتر حقیقی و خانواده محترمشان تبریک عرض نموده و از خداوند منان سربلندی و موفقیت روزافزون را برای ایشان مسئلت می نماید. درج در سايت توسط : روابط عمومی