دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

  مهندسین برق قهرمان مسابقات فوتسال بین دانشکده ای شدند + تصاویر

 تاريخ: 07/09/97

 

سرانجام مسابقات فوتسال بین دانشکده ای با قهرمانی برقی ها به پایان رسید. و دانشکده های معدن و (مکانیک و مهندسی پزشکی) در جای دوم و سوم قرار گرفتند.
در بازی برای کسب عنوان سوم دانشکده مکانیک و مهندسی پزشکی، در حالیکه تا دقایق پایانی 2 گل از حریف عقب بود در پایان با هدایت کاپیتان خود نعمت ابول زاده بازی را به تساوی کشانید و در ضربات پنالتی در مجموع با برتری 8 بر 7 عنوان سوم را به خود اختصاص داد و تیم مشترک دانشکده عمران و پلیمر در جای چهارم ایستاد.
فینال بازیهای بین دانشکده برق و معدن که در حضور تماشاگران دانشجو برگزار گردید از زیباترین و با هیجان ترین مسابقات چند سال اخیر بود. معدنی ها هر چند هوشمندانه بازی را شروع کردند حتی نیمه اول را با یک گل به سود خود پایان بردند، اما برقی ها در نیمه دوم نه تنها گل خورده را جبران کردند بلکه 3 بر 1 پیش افتادند البته نباید از فرصت های پر شمار معدنی ها بی تفاوت گذشت چرا که اگر بازیکنان، قدر موقعیت ها را می دانستند شاید آنان فاتح این بازی بودند در حالیکه دقایق پایانی با حملات همه جانبه معدنی ها برای به تساوی کشانیدن بازی بود اما دفاع سرسختانه برقی ها مانع از رسیدن به گل مساوی شد و بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود برق پایان یافت. در پایان بازیکنان دانشکده برق جشن قهرمانی را برگزار کردند.
گلهای دانشکده برق را میثم شهریاری، پویا محسنی و مصطفی زینال زاده و گلهای معدن را میلاد صفایی و میلاد رامگر به ثمر رساندند.  


 
 


 درج در سايت توسط : اداره تربیت بدنی