دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اعلام تصمیمات متخذه در حوزه دانشجویی مرتبط با درخواستهای شورای صنفی دانشجویان در جلسه مورخ 97/09/12

 تاريخ: 13/09/97

 

بسمه تعالی
پیرو جلسه برگزار شده در مورخ 12/9/1397 با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونین محترم دانشجویی و اداری و مالی با اعضای شورای صنفی و تعدادی از دانشجویان در مکان آمفی تئاتر شهید آوینی و درخواست های صنفی طرح شده ، تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

 
1-در خصوص بند  یکم، باتوجه به اینکه در قرارداد مربوط به پیمانکار سلف کارشناس تغذیه در نظر گرفته شده است، مقرر گردید پیگیری لازم جهت حضور منظم کارشناس تغذیه در آشپزخانه و تبادل نظر با  نماینده شورای صنفی دانشجویان محترم انجام شود. برنامه حضور ایشان حداقل  4 جلسه در هفته شامل 2 جلسه با برنامه ثابت در وعده نهار، یک جلسه با برنامه ثابت در  وعده شام و  یک جلسه شناور برای  سرکشی های  بدون  اطلاع قبلی تدوین شده و  توسط اداره  تغذیه اعلام می گردد.
2- مقرر گردید که بندهای 3،2 و 4 (منوی  میوه، دسر و نوشیدنی در وعده های شام و نهار) مطابق الگوی ارائه شده توسط دانشگاههای منطقه تبریز انجام شود.
3- با توجه به اینکه امکان ایجاد بی نظمی در اثر حذف کامل هزینه ژتون فراموشی در توزیع غذا وجود دارد، مقرر گردید موضوع مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و برای تعداد محدودی دفعات بدون هزینه اجرایی گردد.
4- برنامه پیشنهادی جهت صبحانه (بصورت پک هفتگی) علی رغم ایجاد بار مالی اضافی به دانشگاه، با اعمال تغییرات مثبت جهت رفاه حال دانشجویان و ارتقاء و تنوع انتخاب ها مورد موافقت قرار گرفت. لازم به توضیح است که  لیست پیوست ارایه شده توسط شورای  صنفی (مذکور در بند 6) برای دوهفته یک بار  در دانشگاه مربوطه تنظیم و  اجرا می شود که  احتمالا به اشتباه روزانه قلمداد شده بود. بنابراین با اعمال تغییرات مطلوب به نفع دانشجویان عزیز الگو برداری و اجرایی خواهد شد.
5- درخصوص درخواست استفاده از سرویسهای اتوبوسرانی (بند 7و8) مقرر گردید که پیگیری های لازم از شرکت واحد اتوبوسرانی بر اساس  قرارداد فی مابین صورت گیرد.
6- درمورد جایگزینی دستگاه اتوبوس به جای مینی بوس در تایم آخر خوابگاه محبی (بند 9)، مقرر گردید در ایام پرازدحام، یک دستگاه مینی بوس اضافی به عنوان سرویس کمکی به کار گرفته شده و تغییرات مطلوب در  ساعت حرکت و اجرای  دقیق برنامه زمانبندی سرویس ها مبذول گردد.

با آرزوی  توفیق  و سلامتی -  معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند

 


 درج در سايت توسط : امور دانشجویان