دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اختصاص جایزه بزرگ علمی دانشجویی (جایزه علی پولاد) به 3 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 08/12/97

 

سومین دوره جایزه بزرگ علمی دانشجویی (جایزه علی پولاد) با تجلیل از ۵۴ دانشجوی برگزیده از ۷ دانشگاه منطقه به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند ، علی پولاد خیر حوزه فرهنگ، علم و اقتصاد در این آیین با تأکید بر اینکه با کمک دانشگاهیان و نخبگان جوان می‌توان به توسعه و رشد هر منطقه‌ای دست‌یافت، اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در این بخش به هدر نخواهد رفت و از این‌رو در حد توان در طول زندگی خود از این حوزه حمایت‌های لازم را انجام خواهم داد.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه امروز هر چه قدر برای جوانان و پیشرفت علمی کشور سرمایه‌گذاری شود، آینده کشور درخشان‌تر خواهد شد، اضافه کرد: علم ثروت آفرین است و بر همین اساس هر میزان سرمایه‌گذاری صورت گیرد، برای آینده آن کشور و ملت امیدبخش خواهد بود.
به گفته دبیر سومین دوره جایزه بزرگ علمی دانشجویی (جایزه علی پولاد) در نهایت 54 نفر از دانشجویان، به‌عنوان نفرات برتر برگزیده شدند که از این تعداد 3 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند به نامهای آقایان : محمد خیراللهی دانشجوی دکتری مهندسی عمران سازه ، امید عباسی دانشجوی دکتری مهندسی برق مخابرات و امیر رضا رضایی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران ـ زلزله این جایزه علمی را دریافت نمودند.
روابط عمومی دانشگاه این موفقیت را به نامبردگان و جامعه علمی دانشگاه تبریک عرض نموده ، توفیق روزافزون ایشان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارد.








 درج در سايت توسط : روابط عمومی