دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اطلاعیه شماره 1 اداره امور خوابگاهها در خصوص شرایط خوابگاههای دانشجویی

 تاريخ: 07/03/99

 

با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص  بازگشایی دانشگاهها و تاکید بر کاهش جمعیت خوابگاهها به نصف ظرفیت اسمی آنها و نیز سیاست وزارت محترم علوم در اولویت بازگشایی فعالیتهای تحصیلات تکمیلی و با توجه به مصوبه شورای اموزشی مبنی بر ادامه کلاسهای کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور مجازی تا پایان ترم، موارد زیر در خصوص خوابگاهها اعلام می گردد:
 
۱. خوابگاههای دانشجویی در حال حاضر برای دانشجویان دکتری که کار آزمایشگاهی دارند با معرفی از تحصیلات تکمیلی و تکمیل فرم خود اظهاری در مرکز بهداشت دانشگاه قابل استفاده است. در مرحله بعدی سایر دانشجویان دکتری و دانشجویان ارشد دارای پایان نامه نیز میتوانند از خوابگاه استفاده نمایند که در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد. 
 
۲. از سایر دانشجویان ساکن خوابگاه درخواست میشود که تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه در صورت امکان با مراجعه حضوری به خوابگاه نسبت به جمع اوری وسایل خود اقدام نمایند. دانشجویانی که نمیتوانند به صورت حضوری در خوابگاه حاضر شوند نیز  با تماس با مسئولین خوابگاه نسبت به تعیین تکلیف شرایط اتاق خود اقدام نمایند. 
 
۳. در خصوص اسکان دانشجویان در خوابگاه برای امتحانات نیز پس از تصمیم نهایی در خصوص نحوه برگزاری امتحانات، اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.  
 
۴. لطفا قبل از مراجعه به خوابگاه هماهنگی لازم با مسیولان خوابگاه به عمل آید.


شماره تماس خوابگاه برادران:  04133458282   و  04133458281 


شماره تماس خوابگاه خواهران:  04132448256   و  04132443902

اداره امور خوابگاهها - 99/03/07 


 درج در سايت توسط : امور دانشجویان