دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 بیانیه دانشگاه صنعتی سهند در محکومیت توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی

 تاريخ: 22/06/99

 

 
بیانیه دانشگاه صنعتی سهند  در محکومیت توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)
و عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی


بسم الله الرحمن الرحیم

يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ (سوره صف- آیه 8)

 
اقدام سخیف نشریه موهن «شارلی ابدو» در فرانسه و سوزاندن مصحف نورانی قرآن کریم در سوئد، نمونه هایی از جاهلیت مدرن و انحطاط فکری و اخلاقی در عصر حاضر است. مسلمانان عالم ضمن احترام به پیروان همه انبیاء مکرم الهی، معتقدند که اهانت به پیامبر عظیم الشأن اسلام، توهین به همه انبیاء الهی و بی حرمتی به قرآن کریم، بی حرمتی به کتب همه پیامبران است.
امروز که بشریت نیاز مبرم خویش به هدایت گری آسمانی را بیش از پیش حس می کند و روز به روز در حال گرایش به مکتب مقدس و نورانی اسلام است، افراد پست و فرومایه، برای مقابله، راه مبتذل و غیر انسانی یعنی تمسخر مقدسات را در پیش گرفته اند. این سنت الهی است که چند روزی به منحرفان مهلت می دهد، شاید که از خواب غفلت بیدار شده و راه هدایت پیشه کنند و گرنه عذاب دردناک الهی در انتظارشان خواهد بود.
همچنین اقدام حقیرانه و ذلیلانه حاکمان نادان و سرسپرده امارات و بحرین در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب  و جنایتکار صهیونیستی، حاکی از خودباختگی خسارت‌بار این نوکران جنایتکاران جهانی است که در حافظه تاریخی ملت مظلوم فلسطین و انسان های آزادی خواه جهان خواهد ماند.
حاکمان کوته فکر و ناآگاه امارت و بحرین بدانند که با این توافقات، از این پس شریک جرم جنایات رژیم صهیونیستی  به عنوان منبع تهدید امنیت در خاورمیانه و ریشه سالها خشونت و خونریزی در فلسطین مظلوم و منطقه خواهند بود.
دانشگاه صنعتی سهند با محکوم کردن اهانت های مکرر و رذیلانه به مقدسات مسلمانان و نیز هرگونه توافقات کشورهای عربی با رژیم منحوس و کودک کش اسرائیل با تأسی به فرمایش گهربار بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می‌دارد: « اگر جهان خواران بخواهند در مقابلِ دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد.»

والسلام علی من اتبع الهدی
دانشگاه صنعتی سهند
 22/6/99 مصادف با 23 محرم الحرام 1442


 درج در سايت توسط : روابط عمومی