دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

  اطلاعيه دانشگاه صنعتی سهند تبریز در مورد پذیرفته شدگان دوره دکتری بدون آزمون 1395 - فراخوان اول

 تاريخ: 15/04/95

 

بسمه تعالی
 
ضمن عرض تبريك به پذيرفته شدگان دوره دکتری بدون آزمون (از طریق آیین نامه استعداد درخشان) دانشگاه صنعتی سهند، بدينوسيله  افراد حائز شرايط جهت ادامه تحصيل در مقطع دکتری بدون آزمون 1395 دانشگاه صنعتی سهند به شرح ذيل اعلام مي گردد.


ردیف رشته گرایش پذیرش قطعی
 
1 مهندسی شیمی مهندسی شیمی آزاده طلعتی
المیرا اصغری
2 مهندسی پلیمر صنایع پلیمر امین عبداللهی شریف آباد
3 مهندسی نفت نفت و بهره برداری مخازن مهدی کلانتری میبدی
 
 
لازم به ذكر است اسامي داوطلبان حائز شرايط در پرتال سازمان سنجش درج خواهد شد و امكان لغو قبولي پس از درج در اين پورتال وجود ندارد، لذا چنانچه هركدام از متقاضيان تمايل به ادامه تحصيل از طريق سهميه استعدادهاي درخشان در دانشگاه صنعتي سهند را نداشته و يا در ساير دانشگاهها پذيرفته شده اند، لازم است حداكثر تا مورخ 15 مرداد 1395 انصراف خود را به صورت مكتوب به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتي سهند تحویل دهند و یا به شماره تلفن 041-33459494 فاکس نمایند.

ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون همزمان با پذيرفته شدگان آزمون سراسري كه متعاقبا از طريق سايت دانشگاه اعلام خواهد گرديد، انجام خواهد شد. در ضمن ادامه تحصيل اين افراد منوط به تاييد سازمان سنجش آموزش كشور مي باشد.
(برای اطلاعات بیشتر به سایتwww.sut.ac.ir  مراجعه نمایید.)

تلفن پاسخگوئی به سوالات:   33459131-0411  ، 33459494-041
تذکر مهم: به اطلاع متقاضیانی که امتیاز لازم را از بند مقالات مستخرج از تز کسب نکرده اند و یا در فراخوان اول موفق به ارسال مدارک نشده اند می رساند فراخوان دوم دانشگاه در مرداد ماه از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

****** اداره تحصيلات تکميلی دانشگاه صنعتی سهند *******


 درج در سايت توسط : فناوری اطلاعات