چهارشنبه، 18 تیر 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
نشریات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
حضور موفقیت آمیز دانشگاه صنعتی سهندبعنوان مشاور طرح توسعه میدان دریایی سروش در بیست و سومین نمایشگاه نفت ،گاز، و پتروشیمی + عکس

 تاريخ: 22/02/97

دانشگاه صنعتی سهند که مشاور طرح توسعه میدان دریایی سروش می باشد به دعوت ویژه معاونت پژوهش و فناوری وزارت نفت به عنوان یکی از سه دانشگاه موفق در پیشبرد پروژه های میدان محور، در بخش ویژه حمایت از تولید ایرانی بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حضوری فعال داشت. این بخش ویژه در راستای حمایت از تولید ملی تشکیل شده و در این راستا از چند شرکت و دانشگاه موفق داخلی برای حضور در این بخش دعوت بعمل آمده بود. این نمایشگاه از تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید و تیم تخصصی دانشگاه در توسعه میدان سروش حضور فعالی داشتند.
در طی برگزاری این نمایشگاه ریاست محترم جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت و برخی دیگر از مدیران کشور از غرفه دانشگاه صنعتی سهند بازدید بعمل آوردند. رییس جمهورضمن دیدار از نمایشگاه بین اللملی نفت در نشست مشترک مدیران ارشد صنعت نفت و سازندگان از جمله مجری طرح توسعه میدان سروش که توسط وزارت نفت ترتیب داده شده بود شرکت نمودند. اهمچنین در طی برگزاری نمایشگاه تیم تخصصی دانشگاه با شرکت های داخلی و خارجی و نیز دانشگاه ها و موسسات داخلی رایزنی های موثری را در قالب همکاری متقابل انجام دادند.
حضور فعال تیم تخصصی دانشگاه در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و نیز بازدید مقام های عالی نظام از غرفه دانشگاه صنعتی سهند نوید بخش پویایی و ثمربخشی هر چه  بیشتر دانشگاه در عرصه مهندسی نفت کشور می باشد.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است