دوشنبه، 10 آذر 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
عقد قرارداد دومین و سومین پکیح رفع آلودگی هوای شهر بناب توسط دکتر سیروس ابراهیمی استاد دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 13/03/97

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه صنعتی سهند، پیرو اجرای موفقیت آمیز اولین واحد پیشرفته حذف بیولوژیکی بو از ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهر بناب که توسط شرکت دانش بنیان طلوع گستر زیست فناور به سرپرستی آقای دکتر سیروس ابراهیمی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی سهند طراحی و احداث گردیده بود، قرار داد احداث دومین و سومن واحد نیز توسط شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی منعقد شد.
دکتر ابراهیمی ضمن تشکر از اعتماد شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی اعلام کردند که باعث افتخار است که قدمی در حل مشکلات استان انجام داده و پروژه اجرایی مورد قبول مسئولین و مردم شهر بناب قرار گرفته است. ایشان از اظهار لطف و محبت ساکنین اطراف ایستگاه واحد پمپاژ بناب تشکر نموده و برای حل مشکلات آلودگی توسط ایستگاههای پمپاژ و تصفیه خانه های سایر شهرستان ها اعلام آمادگی کرده اند.
شایان ذکر است هزینه اجرای پکیج های طراحی شده  دو تا ده درصد طرح های پیشنهادی توسط سایر شرکت ها بوده است. همچنین به گفته آقای دکتر ابراهیمی در  اجرای این پکیج ها جنبه مالی مد نظر نبوده و صرفاً هدف زمینه سازی جلب اعتماد عمومی و مسئولین به دانش فنی بومی  و مهمتر از همه ایجاد بستر لازم برای خدمت به هم میهنان بوده است.
 امید است با تجاری سازی و استفاده گسترده از این دانش فنی ایجاد شده، بزودی مشکلات بوی نامطبوع بواسطه  وجود ایستگاهای پمپاژ فاضلاب در شهرهای مختلف استان و کشور، در آینده نزدیک حل گردد. دکتر ابراهیمی زمان لازم برای طراحی و ساخت و راه اندازی این پکیج ها را کمتر از یکماه اعلام کردند. همچنین ایشان اعلام کردند پروژه جدیدی در شهر مراغه را در دست بررسی دارند که بزودی اجرای آنرا نهایی خواهند کرد. موفقیت آمیز بودن این طرح، دهها میلیارد تومان صرفه جویی ارزی و ریالی را برای کشور بدنبال خواهد داشت.
 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است