یکشنبه، 8 خرداد 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
امضای توافق نامه میان دانشگاه صنعتی سهند و پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

 تاريخ: 19/05/00


 
در مراسمی با حضور دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی رئیس دانشگاه صنعتی سهند و آیدین ختلان سرپرست و محمدجواد روستا طسوجی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت توافقنامه‌ همکاری در راستای بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز رشد» مشترک پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و دانشگاه صنعتی سهند امضاء شد

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، در مراسمی ۸ موافقت نامه به منظور تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک بین پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت  با دانشگاه‌ها  "دانشگاه صنعتی سهند، دانشگاه شهید چمران اهواز،  پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران،  موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری خراسان، پارک علم و فناوری خراسان شمالی، پارک علم و فناوری سمنان و پارک علم و فناوری یزد " با حضور روسای هریک از این مراکز و دکتر آقامحمدی رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری به امضا رسید.
 
در حاشیه این مراسم گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های کارگزار پذیرش در پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت برای اولین بار در کشور به ۷ شرکت کارگزار اهدا شد. سه شرکت‌های کفا، امیرکبیر و بومرنگ در جایگاه دوم و چهار شرکت‌  انرژیک، دانش بازار سام، کاریز اعتماد و رسد در جایگاه سوم این رتبه بندی قرار گرفتند.
چندی پیش پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت، با هدف توسعه بازار دانش‌بنیان، اشتغال‌زایی تخصصی و ایجاد فضای رقابتی برای فعالان فناور حوزه نفت و گاز در 32 هکتار با ارائه حمایت‌های مادی‌ و معنوی به فعالان زیست‌بوم نوآوری این حوزه ایجاد شد.

این پارک نوآوری فناوری، ایجاد کننده فضایی با کیفیت برای استقرار و هم‌افزایی حرفه‌ای بین شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، مراکز نوآوری و فناوری، نمایندگان تخصصی نهادهای پژوهشی، فناوری و دانشگاهی، مراکز رشد و شتابدهنده ها سرمایه گذاران خطرپذیر، کارآفرینان کارگزاران نوآوری باز و مشاوران خبره صنعتی است.
در این مراسم ۷ توافق نامه مشترک که یک طرف آن پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت بود با پارک های علم و فناوری یزد وخراسان رضوی، دانشگاه های تهران، صنعتی سهند و شهید چمران منعقد شد.

در این مراسم ۳ توافق نامه در راستای بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز رشد» مشترک پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت در دانشگاه صنعتی سهند، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری استان سمنان و منعقد شد.

از سوی دیگر 2 توافق نامه ای که بین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت با پارک های علم و فناوری خراسان و یزد به امضا رسید در زمینه حمایت همه جانبه از واحدهای فناور فعال در صنعت نفت بوده است.

همچنین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت۲ توافق نامه در زمینه بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز نوآوری» مشترک با پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران و دانشگاه شهید چمران اهواز منعقد کرد.


 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است