شنبه، 31 اردیبهشت 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
اطلاعیه معاونت دانشجویی در خصوص حضوری شدن برخی کلاسهای تحصیلات تکمیلی

 تاريخ: 18/09/00

معاونت دانشجویی ضمن عرض خیر مقدم خدمت دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی که کلاسهای آنها در باقیمانده نیمسال جاری به صورت حضوری برگزار خواهد شد، برای همه این عزیزان و تمام دانشجویان عزیز آرزوی موفقیت در تحصیل و سلامتی و بهروزی در زندگی دارد. به اطلاع می رساند که برای رفاه این عزیزان برنامه ریزیهای زیر انجام شده است:
1. علی رغم مشکلات فراوان و پس از پیگیری های مکرر، ارائه سرویس ایاب و ذهاب توسط شرکت واحد اتوبوسرانی به دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند از هفته آینده پس از وقفه 21 ماهه از سر گرفته خواهد شد. ضمن تشکر از این شرکت، اگرچه تمام تلاش همکاران بر این است که اشکالی در ارائه سرویسها به وجود نیاید، اما  از هرگونه اشکال در از سرگیری سرویسها در روزهای نخست پیشاپیش عذرخواهی می شود.
2. از تمام دانشجویانی که کلاسهای آنها حضوری است درخواست میشود فرآیند مربوط به اخذ مجوز که در اطلاعیه های قبلی معاونت محترم آموزشی آمده است را تکمیل نمایند و به خصوص از تکمیل محل مربوط به آدرس اینترنتی واکسیناسیون در این فرآیند اطمینان حاصل نمایند. لازم به ذکر است که مراجعه دانشجویان به دانشگاه /خوابگاه منوط به تکمیل این فرآیند است.
3. چنانچه دانشجویان محترم در روزهای اول در رزرو غذا مشکل داشته باشند می توانند با مراجعه به اداره اتوماسیون تغذیه واقع در جنب سلف کارکنان مشکل خود را برطرف نمایند. برای این عده، در چند روز اول، غذا به صورت روز فروش نیز ارائه خواهد شد.  
4. برای رفاه حال  دانشجویان، همکاران محترم سرپرستی خوابگاهها در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته (18 و 19 آذر) نیز آماده ارائه اتاق به متقاضیان هستند. در عین حال مراجعه در روزها و ساعات اداری موجب امتنان خواهد بود.
5. اداره بهداشت دانشگاه آماده ارائه خدمات به دانشجویان در صورت نیاز است و خدمات پرستاری پس از ساعت اداری نیز از هفته آینده مجددا راه اندازی خواهد شد.
6.  تمامی دانشجویانی که علائم ابتلا یا مشکوک به ابتلا به کرونا را در خود مشاهده نمایند باید فورا مراتب را به مرکز بهداشت، استاد راهنما و سرپرستی خوابگاه اطلاع دهند. در خوابگاهها بخش قرنطینه برای این عزیزان در نظر گرفته شده است و پروتکل ارائه خدمات پرستاری و تغذیه نیز در مدیریت امور دانشجویان تدوین گردیده است تا ضمن ارائه خدمات به دانشجوی مبتلا/مشکوک به کرونا از شیوع بیماری جلوگیری به عمل آید.    

در پایان یک بار دیگر برای همه عزیزان دانشجو ، آرزوی موفقیت نموده و از همه دانشجویان عزیز برای رعایت اصول بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در نیل به توفیق در مدیریت شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا درخواست یاری می شود.

معاونت دانشجویی دانشگاه امکانات
     

 
درج در سايت توسط : امور دانشجویان
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است