شنبه، 31 اردیبهشت 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
رییس دانشگاه صنعتی سهند: فعالیت 22 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه صنعتی سهند تبریز

 تاريخ: 13/10/00

فعالیت 22 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه صنعتی سهند تبریز

فعالیت 22 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه صنعتی سهند تبریز

رئیس دانشگاه صنعتی سهند با اشاره به فعالیت مرکز رشد دانشگاه در عرصه فناوری، گفت: نزدیک به 50 شرکت در این مرکز فعال هستند که از این تعداد 22 شرکت‌، شرکت دانش بنیان هستند.

احمدرضا مصطفی قره‌باغی روز یکشنبه، در مراسم رونمایی از دستگاه CNC پنج محور همزمان دنتال کشور برای اولین بار در مرکز رشد دانشگاه سهند تبریز، با اشاره به سخنان امام راحل(ره) مبنی بر این‌که دانشگاه کارخانه‌ی انسان سازی است، اظهار کرد: انتظاری که از دانشگاه اسلامی می‌رود توجه به مقوله‌ی تربیت در کناربحث تعلیم است تا انسان‌ها بتوانند براساس آن در کنار علم و معنویت در جامعه اثر گذار و منشا تحول جامعه باشند.

وی ادامه داد: قطعا انتظاری که از دانشگاه اسلامی می‌رود، این است که در کنار رسالت آموزش برای تقویت نیروی انسانی متخصص و پژوهش به مسائل فناوری ورود پیدا کند تا بتواند دانش و فناوری های لازم را برای تولید محصولات مورد نیاز کشور به کار بگیرد.

رئیس دانشگاه صنعتی سهند با بیان این‌که خوشبختانه دانشگاه صنعتی سهند توانسته در راستای آموزش، پژوهش و فناوری گام بردارد، گفت: در حال حاضر در این دانشگاه 10 دانشکده در رشته‌های مختلف فنی و مهندسی وجود دارد، مراکز تحقیقاتی تقاضا محور نیز از این دانشگاه شکل گرفته و اکنون نزدیک به 40 مرکز و آزمایشگاه تحقیقاتی در این دانشگاه فعالیت دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، وی با اشاره به رونمایی از دستگاه CNC پنج محور همزمان دنتال کشور برای اولین بار در مرکز رشد دانشگاه سهند تبریز، گفت: این دستگاه برای اولین بار در سطح کشور تولید شده است و امروز شاهد رونمایی از آن بودیم.
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است