چهارشنبه، 7 آبان 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
تجمع و صدوربیانیه اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت شهادت آیت الله شیخ نمر به دست رژیم سفاک آل¬ سعود

 تاريخ: 14/10/94

تجمع و صدوربیانیه  اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت شهادت آیت الله شیخ نمر به دست رژیم سفاک آل­ سعود
مسئولان، اساتيد و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند تبریز با تجمع در مسجد پیامبراعظم (ص) دانشگاه روز یک شنبه 13/10/94 ضمن سر دادن شعارهايی بر علیه حکام آل سعود و حامیان آن و با صدور بيانيه ای ياد و خاطره شهید مومن و مظلوم آیت الله شیخ نمر را گرامی داشتند. در اين تجمع حجت الاسلام و المسلمين شاهدی (مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریز) ضمن تسليت و گرامی داشت شهادت آیت الله نمر وسیاست های غلط و خصمانه رژیم سفاک آل سعود به ایراد سخنرانی پرداختند.  در ادامه بيانه اساتید و کارکنان دانشگاه قرائت گرديد که با تکبیر و شعارهای اجتماع کنندگان تأیید گردید.
همچنين در پایان مراسم  بیانه عليه رژیم سفاک خاندان آل سعود توسط شرکت کنندگان امضاء شد

 
 بسم الله الرحمن الرحیم
«ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» (بقره/ ١۵۴)
و آنهایی را که در راه خدا کشته می‌شوند، مرده نپندارید بلکه آنان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می­ خورند.
 
شهادت هنر مردان خدا و معرج عروج عاشقانی است که از قید جان گذشته و شراب عشق را در میدان بلا چشیدند. پرواز از مُلک به ملکوت هنر
سبک­بالانی است که در راه معشوق دست از دنیا شسته و دل به یار سپرده­ اند و غوغای عاشقی­شان تا کنگره­ های عرش رسیده است.
خبر شهادت مظلومانه آیت­ الله شیخ نمر روحانی برجسته و رهبر شیعیان عربستان، قلب تمام مسلمانان و آزادگان جهان را آتش زد و بیشتر از هر زمان مصیبت ­نامه حضرت روح الله به مناسبت شهادت شهید مطهری را زنده کرد که فرمود:
«بریزید خون‌ها را ، زندگی ما دوام پیدا می­کند. بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود. ما از مرگ نمی ترسیم و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می ­کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می­ کردید؛ مباحثه می­ کردید، لکن منطق ندارید.»
دست گنهکار و پلید مزدوران استکبار، فاجعه­ای بزرگ آفرید و شخصیت ارزشمندی را که در برابر سفاکان، سنگر مستحکمی به شمار می­ آمد، از جهان اسلام گرفت. این شهید عزیز، عالم مجاهدی بود که سالهای متمادی برای احقاق حق ملت در مقابله با وهابیت و تفکر تکفیری همچون سد محکمی ایستاد و مبارزه ه­ای دشوار را در دل کفر و نفاق آغاز کرد و خود را برای شهادت و پیوستن به خیل عظیم شهیدان علم و فضیلت آماده­ کرد و سرانجام به آرزویش رسید.
فاجعه غم بار شهادت این شخصیت بزرگوار و عالم مجاهد، بی­شک در راستای خدمت به تحقق اهداف شوم و ضد دینی آمریکا و صهیونیست ­های غدار انجام گرفته است. شهادت این مجاهد بزرگوار مصیبت جانکاهی برای دنیای اسلام و سند دیگری بر جرم غاصبان حرم امن الهی می­ باشد. اما دشمنان اسلام و ایادی آنان در منطقه بدانند که این خون هرگز خشک نخواهد شد؛ خونی که به سیلی همواره جوشان خروشان تبدیل خواهد شد و بنیان آل‌سعود مزدور را ویران خواهد کرد.
عالمی به دیدار پرورگار خویش شتافت که با دست‌های بسته و غریبانه تنها به جرم پیروی از قوانین ربانی و مودّت آل­ رسول (ص) به شهادت رسید.
آل­ سعود با انجام این جنایت بر هویت جاهلی و بَدَوی حکومت غاصب خود مهر تایید دیگری زد. این رژیم با مرتکب شدن مجموعه اقدامات خبیثانه در منطقه، از جمله ایجاد و ترویج تروریسم بین المللی، حمله نظامی به مردم مظلوم یمن، فاجعه منا، حمایت از گروههای تکفیری در عراق، سوریه و دیگر بلاد اسلامی و هزاران جنایت دیگر، زمینه سقوط حکومت ظالمانه خود را بیش از پیش فراهم می­کند.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است