سه شنبه، 19 فروردین 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 

 
 r Skip Navigation Links
واحدهای فناور
آلبوم تصاویر
افراد
کارگاههای آموزشی
اطلاعیه ها
فرم های پذیرش
آموزش
اخبار
l 
 

     

شرکت مهندسی صپنا از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه الکترونیک و فناوری های نو شروع نمود. این شرکت در سال های بعد با تشکیل دپارتمان های تخصصی مکانیک، شیمی، گرافیک، فناوری نانو، علوم و فناوری های شناختی، الکترونیک، اپتیک و فوتونیک اقدام به طراحی و اجرای سیستماتیک پروژه ها نموده است.
هدف اصلی شرکت مهندسی صپنا وارد کردن تکنولوژی های روز دنیا به جامعه می باشد، تا افراد جامعه با بهره مندی از آنها زندگی پر از شادی و آرامش را داشته باشند.
اهم فعالیت های شرکت در زمینه نمایشگرها و رسانه های مدرن می باشد. نمایشگرهای مبتنی بر لیزر، نمایشگرهای ۲ بعدی، ۲/۵ بعدی، واقعیت افزوده از جمله این موارد می باشند. شاخص ترین محصول شرکت نمایشگر سه بعدی ۳۶۰ درجه آدالوکس می باشد، که دارای گواهی ثبت اختراع از سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور بوده و هم چنین کد اختصاصی محصول (ISIC) از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. آدالوکس علاوه بر منحصر بفرد بودن در داخل کشور، نسبت به نمونه های خارجی نیز متمایز بوده و تمام دانش فنی آن از صفر تا صد توسط متخصصین شرکت مهندسی صپنا ایجاد شده است.
رسالت اصلی شرکت مهندسی صپنا تولید محصول نیست، بلکه تولید فناوری است، زیرا بر این عقیده ایم که تنها در این حالت خواهیم توانست به جامعه خدمت رسانی کنیم. گواه این امر ارائه محصولات سفارشی در کنار محصولات استاندارد می باشد. چرا که در حالت سفارشی جوابگوی همه نیازها خواهیم بود.

مدیرعامل : مهندس روزبه جعفری

اطلاعات تماس:

شماره تماس : ۳۴۲۴۵۷۷۴ - ۰۴۱

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت شرکت صپنا مراجعه فرمائید.
www.sapna-co.ir
 


       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است