دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اطلاعیه اداره رفاه دانشجویی در خصوص دانشجویان ورودی 99 متقاضی وام

 تاريخ: 04/09/99

 

به اطلاع می رساند مشکل به روزرسانی اطلاعات آموزشی ورودی های 99 در پورتال دانشجویی صندوق رفاه مرتفع گردید.
لطفاً در اسرع وقت وارد پورتال دانشجویی به آدرس bp.swf.ir شده و مطابق راهنمای ذیل نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایید.

* دانشجویانی که در سامانه صندوق رفاه پرونده نداشته و برای اولین بار می خواهند وارد این سامانه شوند از طریق منوی  "ثبت نام دانشجوی جدید"  وارد شده و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایند.
* دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مقاطع تحصیلی قبلی در سامانه صندوق رفاه پرونده داشته و از تسهیلات رفاهی از قبیل خوابگاه و یا وام استفاده نموده اند پس از تعیین تکلیف با اداره رفاه دانشگاه قبلی، با وارد نمودن کد ملی و کلمه عبور وارد سامانه شده و نسبت به درخواست مقطع تحصیلی جدید اقدام نمایند. 

  • تذکر مهم : دانشجویان تحصیلات تکمیلی قبل از ثبت نام در پورتال دانشجویی ملزم به تسویه حساب و یا دریافت دفترچه اقساط مقاطع تحصیلی قبلی خود می باشند، در غیراینصورت ارایه خوابگاه و وام دانشجویی امکان پذیر نخواهد بود.
با توجه به شرایط ویژه این نیمسال بابت بیماری کرونا، دانشجویان محترم می توانند مدارک خود را اسکن نموده و به آدرس baghban@sut.ac.ir ایمیل نموده و اصل مدارک را به آدرس پستی: تبریز - شهر جدید سهند - دانشگاه صنعتی سهند - اداره رفاه دانشجویی - کد پستی: 5331841133 ارسال نمایند.ضمناً تصاوير ارسالي بايد با كيفيت و نور مناسب و بصورت رنگي ترجيحاً در حجم پايين ارسال گردند.
 
ضمناً آخرین مهلت ارسال مدارک و درخواست وام 10 آذر ماه می باشد و به درخواست های بعد از تاریخ مزبور ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
اداره رفاه دانشجویی  
https://t.me/Refah_Sut


 درج در سايت توسط : امور دانشجویان