دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین روسای دانشگاه های صنعتی سهند و دانشگاه Düzce ترکیه

 تاريخ: 10/06/00

 

 
به گزارش روابط عمومی  دانشگاه صنعتی سهند، همزمان با انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین روسای دانشگاه های صنعتی سهند و دانشگاه Düzce  ترکیه در خصوص ایجاد و ارتقای همکاری های علمی مشترک، تفاهم نامه همکاری مشترک در قالب برنامهMevlana Exchange Program   بین دو دانشگاه به امضا رسید. بر اساس این تفاهم نامه  تبادل اعضای هیات علمی و دانشجویان در قالب این طرح امکان پذیر خواهد بود

بنابراین گزارش؛ برنامه تبادل مولانا (Mevlana Exchange Program) برنامه ایی با هدف تبادل دانشجو و هیأت علمی بین موسسات آموزش عالی ترکیه و موسسات آموزش عالی سایر کشورها است. اعضای هیات علمی و دانشجویان موسسات آموزش عالی ترکیه و دانشگاه های دیگر نقاط دنیا (مشروط بر آنکه این موسسات آموزش عالی پروتکل دو طرفه برنامه تبادل مولانا را امضا کرده باشند) این امکان را دارند که از حمایت مالی برنامه تبادل مولانا بهره مند شوند.
 
لازم به ذکر است دانشجویان در حال تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی منوط به احراز شرایط تعیین شده و طی مراحل اداری بین دانشگاه های میزبان و مهمان می توانند در این برنامه تبادل مشارکت داشته باشند و هزینه سفر و کمک هزینه های تحصیلی دریافت نمایند.  
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید.

https://mevlana.yok.gov.tr/en/general-information

 


 درج در سايت توسط : روابط عمومی