دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اطلاعيه شماره 2 در خصوص از سرگيري آموزش حضوري: لزوم تکميل فرآيند مربوطه در سامانه sess توسط دانشجويان

 تاريخ: 02/09/00

 

باسمه تعالی
 
با عنايت به خروج همه شهرهاي کشور از وضعيت قرمز کرونايي، پیرو اطلاعيه قبلي مبني بر از سرگيري آموزش حضوري براي دانشجويان تحصيلات تکميلي به غير از دانشجويان ورودي 1400 مقطع کارشناسی ارشد، به اطلاع مي‌رساند فرآيندي براي از سرگيري آموزش حضوري تحت عنوان حضور در دانشگاه / درخواست اسکان در خوابگاه ذيل فرآيندهاي دانشجويي در سامانه جامع آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي sess افزوده شده است.
در قالب اين فرآيند، 
توسط دانشجويان عزيز URL متناظر با QR-code گواهي واکسن کوويد-19 در سامانه درج شده و با تأييد کارشناس دانشکده جواز حضور در دانشگاه (و خوابگاه) صادر مي‌شود و چنانکه دانشجويي متقاضي اسکان در خوابگاه باشند (که با زدن تيک مربوطه اعلام مي‌شود.) درخواست اسکان دانشجو جهت تخصيص اتاق به کارشناس خوابگاههاي دانشجويي ارجاع مي‌شود. 

مقتضي است دانشجويان مقطع دکتري دروس اعلامي در اطلاعيه قبلي حداکثر تا 9 آذر ماه نسبت به تکميل فرآيند اقدام نمايند. کلاسهايي از اين جدول که مختص دانشجويان دکترا هست از 13 آذر به صورت حضوري برگزار خواهد شد.

همچنين از دانشجويان گرامي که کلاسهاي حضوري آنها  از آبان ماه شروع شده درخواست مي‌شود فرآيند را در سامانه تکميل نمايند.

دانشجويان کارشناسي ارشد دروس اعلامي نيز در بازه زماني 10 تا 16 آذر ماه بايستي نسبت به تکميل فرآيند ياد شده اقدام فرمايند. کلاسهاي اين عزيزان نيز در صورت عدم تغيير شرايط کرونايي کشور از 20 آذر ماه بصورت حضوري تشکيل خواهد شد. با آرزوي سلامتي و موفقيت 
اداره تحصيلات تکميلي دانشگاه


 درج در سايت توسط : اداره آموزش