دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 افتتاح دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن‌دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز

 تاريخ: 11/10/00

 

مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه خبر داد

افتتاح دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن‌دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز

افتتاح دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن‌دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز

مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی سهند تبریز از افتتاح دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن‌دا در این دانشگاه خبر داد.

امیر رضوانی مقدم در مراسم انعقاد این تفاهم‌نامه اظهار کرد: موضوع تجاری‌سازی در محیط دانشگاه‌های صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است لذا باید با آماده سازی  اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری، طرح‌های با ارزش را به مرحله‌ای برسانیم که سرمایه‌گذاری انجام شده و بحث تجاری‌سازی و فروش محصول به سرانجام برسد.

وی ادامه داد: شتاب‌دهنده‌ی بن‌دا یکی از قوی‌ترین شتاب‌دهنده‌ها است و طبق مذاکراتی که با این مرکز انجام شد، فضایی در داخل دانشگاه سهند به این زمینه‌ اختصاص خواهیم داد تا فعالیت‌های شتابدهی در قالب جذب، هدایت و رهبری تیم‌ها انجام شود و شاهد تجاری‌سازی محصولات باشیم.

مدیر نوآوری مرکز نوآوری بن‌دا نیز در این مراسم گفت: تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه صنعتی سهند تبریز انعقاد کردیم تا افراد مستعد، تیم‌های فناور و خلاق دانشگاه را شناسایی و به این مرکز معرفی شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، گوهرزاده افزود: دانشگاه صنعتی سهند فضایی به این امر اختصاص داده و فعالیت تیم‌های فناور نیز در داخل دانشگاه انجام خواهد شد.

وی، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران دانشگاه صنعتی سهند در پایان تاکید کرد: امیدوارم با شناسایی استعدادهای برتر کشور بتوانیم در حفظ و پیشرفت آنها قدمی برداشته باشیم. درج در سايت توسط : روابط عمومی