شنبه، 24 مهر 1400 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
مصوبات مهم شورای آموزشی و تحصيلات تکميلی دانشگاه در خصوص تغییر موقت بعضی از مواد آیین نامه های آموزشی جاری کشور (قابل اجرا فقط در نیمسال دوم 99-98 برای مقاطع تحصیلی کاردانی/کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه صتعتی سهند

 تاريخ: 21/02/99

اطلاعيه شماره 2
 
ضمن آرزوی سلامتی و قبولی طاعات و عبادات برای دانشجويان عزيز به اطلاع مي رساند که با توجه به شرایط خاص کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، موارد ذیل در شورای آموزشی و تحصيلات تکميلی دانشگاه مطرح و به تصویب رسید. این مصوبات ویژه دانشگاه صنعتی سهند بوده و به صورت موقت و صرفا در شرایط خاص ایام قرنطینه کرونایی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 برای مقاطع تحصیلی کاردانی/کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا قابل اجرا می باشد.
 
1.دانشجويان کليه مقاطع تحصيلي که مشغول گذراندن واحدهاي نظري هستند، در صورتيکه خداي ناکرده خود و يا يکي از اعضاي خانواده درجه اول آنها مبتلا به بيماري کويد 19 شوندو يا دانشجوياني که از دسترسي به سامانه آموزش الکترونيکي-آنلاين در نيمسال دوم 99-98 محروم باشند،بدون محدوديت در حذف تعداد دروس نظري خود و بدون محدوديت در تعداد غيبت در کلاس هاي آنلاين خود، و در صورت عدم ارايه درخواست براي حذف نيمسال، در صورت تمايل مي توانند در امتحان پاياني نيمسال با هر تعداد واحد باقيمانده (حتي اگر تعداد واحدهاي آنها کمتر از حداقل واحد مصوب براي اين نيمسال باشد) شرکت نمايند.
2.به منظور مساعدت و رعايت حال دانشجويان در ايام قرنطينه کرونايي، و به خاطر مشکل در سامانه LMSدانشگاه در تاريخ 19/12/98 لغايت 18/1/99 مقرر شد که غيبت هاي کليه دانشجويان تمامي مقاطع تحصيلي دانشگاه در اين محدوده زماني جزء غيبت هاي موجه محسوب شده و در شمارش تعداد غيبت هاي مجاز دانشجو در نيمسال دوم 99-98  در نظر گرفته نشوند.
3.جهت مساعدت به دانشجویان مشروطی در نیمسال جاری مقرر شد که سقف مجاز واحدهای انتخابی برای اين دانشجويان در نیمسال اول 400-1399 هفده واحد در نظر گرفته شود.
4.دانشجویانی که در نیمسال اول 400-1399 در آستانه فراغت از تحصیل باشند، علاوه بر دو عنوان درس نظری معرفی به استاد در پایان نیمسال، می توانند تا سقف 22 واحد درسی نیز برای نیمسال یاد شده انتخاب واحد نموده و با گذراندن آنها فارغ التحصیل شوند.
5- دانشکده ها ترتيبي اتخاذ نمايند که آزمون جامع دانشجويان دکتري با رعايت کليه نکات بهداشتي از ارديبهشت ماه برگزار گردد.
6. با توجه به عدم برگزاري آزمون هاي زبان بدليل شيوع ويروس کرونا، دانشجويان دکتري مي توانند بدون ارائه مدرک زبان در آزمون جامع شرکت نمايند.اين دانشجوياندر اولين فرصتي که امکان آزمونهاي زبان فراهم گردد، بايستي در آزمون زبان شرکت کرده و مدرک زبان خود را ارائه نمايند. براي اين دانشجويان، آخرين مهلت ارائه مدرک زبان تا قبل از دفاع از پيشنهاد رساله دکتري است. بديهي است که اين مصوبه براي نيمسال دوم 98-99 معتبر مي باشد.
7. ارائه گواهي شرکت در کارگاه ايمني براي دانشجويان دکتري که رساله آنها از نوع تجربي است، قبل از دفاع از پيشنهاد رساله دکتری الزامي است. لازم به ذکر است که اين دوره ها در نيمسال دوم 99- 98 به صورت الکترونيکي-آنلاين ارائه مي­شود.
8.اعضاي محترم هيأت علمي که راهنمايي و مشاوره پايان‌نامه / رساله دانشجويان را بر عهده دارند تا بازگشايي حضوري،پايان نامه/ رساله های نظری و بخش مطالعاتی پايان نامه های عملی را به شيوه الکترونيکي راهنمايي نمايند. در اين رابطه ضروري است دانشجويان گزارش کار خود را به استادان خود ارسال کنند و  استادان محترم راهنما ترتيبي اتخاذ کنند تا به طور هفتگي در جريان پيشرفت کار دانشجويان قرار گيرند.
موارد ديگر متعاقبا به اطلاع دانشجويان عزيز خواهد رسيد.
                                                                                                  معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره آموزش
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی  روز چهار شنبه  1400/06/24

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است