یکشنبه، 3 مهر 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
رئیس دانشگاه صنعتی سهند: وظیفه‌ی آموزشی خود را در شرایط سخت کرونایی انجام دادیم

 تاريخ: 13/02/00

رئیس دانشگاه صنعتی سهند:

وظیفه‌ی آموزشی خود را در شرایط سخت کرونایی انجام دادیم

وظیفه‌ی آموزشی خود را در شرایط سخت کرونایی انجام دادیم

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، رئیس دانشگاه صنعتی سهند با بیان این‌که توانسته‌ایم وظیفه‌ی آموزشی را در شرایط سخت کرونایی انجام دهیم، گفت: در کنار آموزش، طبق آمار، عملکرد خوبی در حوزه‌ی پژوهشی نیز داریم.

احمدرضا مصطفی قره باغی در  دیدار هیات رییسه دانشگاه‌های صنعتی سهند و هنر اسلامی تبریز با امام جمعه تبریز به مناسبت گرامی داشت مقام معلم و شهادت استاد شهید مطهری، با اشاره به شرایط کرونایی که اکنون در کشور حاکم شده است، اظهار کرد: دوره‌های آموزشی الکترونیکی در دانشگاه صنعتی سهند از سال‌ها پیش برگزار شده بود، خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت‌ها از قبل، بلافاصله انتقال کلاس‌های حضوری به مجازی آغاز و تمامی کلاس‌ها در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت آنلاین برگزار شد.

وی بیان کرد: در برخی ساعات روز بیش از ۱۰۰ کلاس درسی دانشگاه به صورت مجازی برگزار می‌شود که نزدیک به دو هزار دانشجو می‌توانند در این کلاس‌های مجازی شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در کنار این جریان برای این‌که بتوانیم وضعیت دانشجویان را نیز رصد کنیم، برنامه‌ای تحت عنوان احوال پرسی از دانشجویان اجرا شده که براساس آن با تک تک  آن‌ها جهت بررسی وضعیت سلامتی و اطلاع از امکانات اینترنتی جهت حضور در کلاس‌های غیرحضوری تماس گرفته می‌شود، برخی از دانشجویان از لحاظ امکانات برای کلاس‌های حضوری مشکل داشتند که مقرر شد، تامین امکانات برای آن‌ها از طریق صندوق حمایت از دانشجویان فراهم شود.


قره باغی اظهار کرد: همچنین برای تعدادی از دانشجویانی که در مناطق بدون امکانات اینترنتی مستقر بودند، مقرر شد این دانشجویان به صورت کنترل شده در خوابگاه‌ها مستقر و با امکانات فراهم شده از کلاس‌های دانشگاه بهره‌مند شوند. 

وی یادآور شد: اقدامات انجام شده در حوزه‌ی پژوهشی، نشان دهنده رشد قابل ملاحظه‌ای است، همچنین حجم قراردادهای پژوهشی دانشگاه نسبت به سال گذشته ۱۰ برابر شده است.


رئیس دانشگاه صنعتی سهند بیان کرد: دانشگاه صنعتی سهند در بین دانشگاه‌های صنعتی کشور، جزو شش تا ۱۰ دانشگاه اول است که البته براساس شاخص‌های مختلف این رتبه بندی متفاوت است؛ خوشبختانه عملکرد دانشگاه از لحاظ آموزشی و پژوهشی مناسب بوده است.
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: دوشنبه  1401/05/31

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است