شنبه، 31 اردیبهشت 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
اطلاعيه مهم نحوه برگزاري کلاسهای آموزشی دانشگاه در نيمسال دوم 1400

 تاريخ: 05/11/00

باسمه تعالي

با عنايت به بخشنامه 2/276984 مورخ 1400/10/26 معاون آموزشي وزير علوم و نيز مصوبه شورای مدیریت استانی آموزش عالی در خصوص آموزش حضوری نیمسال 14002، موضوع در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه مطرح و مقرر گردید موضوع بازگشت آموزش به روال عادي با ملاحظه جوانب مختلف و ظرفیت فضاهای خوابگاهی بشرح ذیل بتدریج در دانشگاه عملیاتی شود. ضمن لحاظ این موضوع در برنامه‌ریزی ترم آتی، آمادگی برای بازگشت به آموزش غیرحضوری در صورت لزوم هم وجود خواهد داشت.  

1.  کلیه دروس مقاطع تحصیلات تکمیلی بصورت حضوری برگزار خواهد شد. ارائه حضوری آن عده از دروس که دانشجویان کارشناسي ارشد ورودي 1400 در آن حضور دارند بعد از تکمیل فرآیند کنترل واکسیناسیون در سامانه sess شروع خواهد شد.

2. اولویت آموزش حضوری در مقطع کارشناسی با توجه به مصوبه شورای مدیریت استانی آموزش عالی با دانشجویان ورودی 97 و ماقبل است. دروس چارت ترم هشت که فقط ورودیهای 97 و ماقبل در آن ثبت‌نام کرده باشند بصورت حضوری ارائه خواهد شد اما اگر دانشجویان کارشناسی سایر ورودیها نیز ثبت نام کرده‌اند به تشخیص دانشکده می‌تواند بصورت مجازی یا ترکیبی (حضوری-مجازی) ارائه گردد.
تذکر مهم: تکميل فرآيند درخواست حضور در دانشگاه/ اسکان در خوابگاه (کنترل واکسيناسيون) در سامانه sess، شرط لازم براي حضور در دانشگاه و شرکت در کلاسهاي حضوري است. تا قبل از تکميل فرآيند فوق، کلاسها بصورت مجازي برگزار خواهد شد. لذا لازم است اين دانشجويان عزيز قبل از حضور در دانشگاه و خوابگاه منتظر تأييد کارشناس در sess و اطلاعيه‌هاي بعدي باشند.

3. به تشخيص دانشکده تعدادي از دروس عملي ساير وروديهاي کارشناسي بصورت فشرده و حضوري برگزار خواهد شد. ارائه باقي دروس عملی از ابتدای نیمسال بصورت مجازی آغاز شده و با فراهم شدن شرایط مي‌تواند بصورت حضوری ادامه یابد.  

4.  كلاس‌هاي درسی ساير ورودي‌هاي کارشناسي فعلا به صورت غيرحضوري خواهد بود و در صورت فراهم شدن شرايط، امكان برگزاري ادامه‌ي کلاس‌های این دسته از دانشجویان بصورت حضوري وجود دارد.با آرزوي سلامتي و موفقيت
معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره آموزش
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است