پنج شنبه، 14 مهر 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1402-1401 دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 18/03/01

موارد مهم در پذیرش دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد 1400-1401 دانشگاه صنعتی سهند


ضمن عرض تبریک خدمت متقاضیان محترم پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 1402-1401 دانشگاه صنعتی سهند، به اطلاع می رساند نتایج اولیه در قالب جدول پیوستی، خدمت عزیزان ارائه می­ گردد. هرچند نتایج اعلامی به صورت اولیه بوده و لازم است موارد زیر مدنظر قرار گیرد:
  1.  لازم است شرایط دانشجو از نظر تحصیلی، رتبه و فارغ التحصیلی کاملا مطابق با آیین نامه باشد و در صورتی که دانشجو شرایط آیین نامه پذیرش بدون آزمون با سهمیه استعداد درخشان را نداشته باشد، قبولی وی در هر مرحله­ ای از پذیرش لغو خواهد شد و مسولیت آن به عهده دانشجو است.
  2. دانشجو می ­بایست حداکثر تا تاریخ 1401/6/31 فارغ التحصیل شود. در غیر اینصورت پذیرش آنان لغو خواهد شد.
  3. تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرش شده، براساس آیین نامه مجاز نیست. لذا بعد از تائید نهایی وضعیت متقاضیان پذیرش شده، امکان تغییر رشته و دانشگاه (حتی در صورت موافقت دانشگاه ها) برای آنان میسر نخواهد بود.
  4. دانش­ آموختگان دوره های مجازی، فراگیر پیام نور، پذیرفته ­شدگان آزمون اختصاصی (داخلی)، پذیرفته شدگان کارشناسی با سوابق تحصیلی و دارندگان مدرک حوزوی معادل کارشناسی مشمول این آیین نامه برای اخذ پذیرش در کارشناسی ارشد نمی ­باشند.
  5. اسامی پذیرش شدگان باید توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای تائید صلاحیت عمومی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود و قطعی شدن ثبت نام منوط به تائید این سازمان است.
  6. هر دانشجو صرفا می­ تواند نسبت به اخذ پذیرش نهایی از یک دانشگاه اقدام نماید. لذا به اطلاع دانشجویانی که در فراخوان دانشگاه صنعتی سهند پذیرفته شده ­اند، می ­رساند دانشجویانی که از چند دانشگاه موفق به اخذ پذیرش شده ­اند حداکثر تا تاریخ 1401/05/15 مراتب انصراف از تحصیل خود در دانشگاه صنعتی سهند را از طریق درخواست امضاء و اسکن شده به همراه مشخصات کامل به آدرس Talent@sut.ac.ir ارسال نمایند تا جایگزینی افراد ذخیره به موقع انجام شود.
توجه: ورود اطلاعات یک متقاضی به صورت همزمان در پرتال دو دانشگاه امکانپذیر نیست و بعد از تائید نهایی سازمان، امکان بررسی وضعیت متقاضیان انصرافی برای حذف اطلاعات آنان و یا بررسی و تائید وضعیت پذیرش متقاضیان ذخیره وجود ندارد.


7. در هر زمان (حتی فارغ التحصیلی) مشخص شود که فرد پذیرش شده فاقد شرایط آیین نامه مربوط است، پذیرش وی لغو و عواقب ناشی از آن بر عهده متقاضی است.
8. پذیرش شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان بعد از انصراف از تحصیل در دوره روزانه مشمول مقررات آموزشی دانشجویان انصرافی می ­شوند.
9. پذیرش شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره های تحصیلات تکمیلی به محض ورود مشمول مقررات آموزشی می ­شوند.
 
"دفتر استعداد درخشان دانشگاه صنعتی سهند"
  ضمائم
  جدول نتایج اولیه (286 KB)

 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره تحصیلات تکمیلی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: دوشنبه  1401/05/31

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است