دوشنبه، 4 مهر 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
نشست صمیمی مشترک دانشگاه صنعتی سهند و شرکت تراکتور سازی ایران با هدف ارتباط صنعت با دانشگاه

 تاريخ: 21/03/01


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، این نشست صمیمی با هدف ارتباط صنعت با دانشگاه در جهت استفاده از توانمندی‌ها، پتانسیل و ظرفیت‌های فی ما بین روز هجدهم خردادماه در سالن جلسات شهید رجایی دانشگاه برگزار شد.

مصطفی وحیدزاده در نشست مشترک با رئیس دانشگاه صنعتی سهند تبریز اظهار کرد: یکی از برنامه‌ها و اهداف ما همکاری با سیستم آموزشی است و تمام تلاش خود را می‌کنیم که ارتباط بیشتری با دانشگاه‌ها برای حل مسائل داشته باشیم که در این زمینه جلساتی را هم برگزار کردیم و عمدتاً از اساتید و دانشجویان در مجموعه استفاده می‌کنیم.

 وی ادامه داد: بیشتر دنبال آن هستیم تا کارخانه‌ای دانش بنیان و نوآور داشته باشیم و پیگیر این موضوع هم هستیم که پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب، افراد بسیاری به این سمت رفته‌اند و ما هم آن را دنبال می‌کنیم. 

وی افزود: دانشگاه ارتباط ویژه‌ای در حل مسائل دارد که به کمک‌های آنها نیاز داریم تا یک سری صورت مسئله را حل کنیم و در این عرصه از شرکت‌های دانش بنیان هم استفاده می‌کنیم.

وحید زاده خاطرنشان کرد: مشکلات ما به دست بچه‌های همین مملکت به خوبی حل می‌شود که بخش توسعه ما نیز بر روی آن دائما کار می‌کنند. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، وی در پایان تاکید کرد: ما از ایده‌های شما هم استفاده می‌کنیم و از جهت سرمایه‌گذاری نیز تراکتور از لحاظ مالی خوشبختانه مشکلات چندانی ندارد.

رئیس دانشگاه صنعتی سهند هم در این طی سخنانی اظهار کرد: آماده هستیم دفتری در اختیار ما قرار دهید تا ارتباط خوبی باهم برقرار کنیم و ایده‌ها برقرار و پروپوزال و تیم کاری ما مشخص شود.

اسماعیل فاتحی فر اضافه کرد: کلان پروژه‌ای را هم به ما بسپارید که قسمت‌های مختلف آن را ما انجام دهیم و پروژه‌ای چندین ساله باشد که در گام‌های مختلف آن را ارائه دهیم.

وی در پایان یادآور شد: امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم کارهای خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام


 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: دوشنبه  1401/05/31

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است