شنبه، 13 خرداد 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
نشست مسئولین دانشگاه صنعتی سهند با مسئولین محترم حوزه صنایع و معادن

 تاريخ: 08/05/01


دکتر فاتحی فر سرپرست محترم دانشگاه صنعتی سهند و دکتر طباطبائی نژاد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در دیداری با دکتر محمد مهدی برادران خلخالی معاون صنایع عمومی وزارت صمت و عضو محترم هیأت امنای دانشگاه، دکتر علی رستمی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس غلامرضا ملاطاهری مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) و دکتر یوسف داودی نماینده مردم شریف شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی، در مورد موارد مختلف حوزه صنعت و معدن به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
تقویت آموزشکده فنی ورزقان از طریق صنایع مس ایران و همکاری در پروژه های تحقیقاتی معدن مس سونگون از مهمترین محورهای بحث این نشست بود. این آموزشکده که در راستای توسعه علمی منطقه و کشور عزیزمان ایران اسلامی به تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز صنایع منطقه اقدام نموده، با تلاش اساتید جوان و نخبه به موفقیتهای خوبی دست یافته است که نمود عینی آن اشتغال بیشتر این فارغ التحصیلان به عنوان کارشناس معدن در مراکز صنعتی همچون مجتمع معدن مس سونگون و ادامه تحصیل تعداد بیشتری از این عزیزان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های معتبر کشور و خارج از ایران می باشند. 
 
همچنین در این نشست، بر همکاری مشترک ایمیدرو و دانشگاه صنعتی سهند در توسعه پروژه نفلین سینیت سراب تاکید شد. تربیت و آموزش نیروهای متخصص با توسعه آموزش های مهارتی برای این پروژه و سایر صنایع وابسته از دیگر مسائل مهم مطرح شده در این جلسه بود.
 
روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند
 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: یکشنبه  1402/03/07

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است