دوشنبه، 4 مهر 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
بیانیه دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت روز جهانی قدس

 تاريخ: 16/04/94

روز جهانی قدس امسال، همزمان با ستم های تاریخی رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین، هم پیمانان آنها نیز جبهه دیگری را برعلیه مردم مظلوم یمن باز نموده و با بمباران بی رحمانه مردم بیگناه یمن، ماهیت ظالمانه متجاوزان را آشکار نموده و دل هر مسلمانی را به درد آورده است.
اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند به عنوان بخش کوچکی از جامعه علمی جهانی، کشتار بی رحمانه مردم بی دفاع یمن را شدیداً محکوم کرده و سکوت جامعه جهانی و سازمان های بین المللی در این مورد را تامل بر انگیز می داند. عواقب وخیم این سکوت بهت آور بدون شک در آینده دامن گیر جامعه علمی جهانی نیز خواهد شد و زدودن سیاهی این سکوت در آینده تاریخ از کارنامه جامعه بشری ساده نخواهد بود.
انسان های مظلوم و آزادی خواه در طول تاریخ همواره در مقابل زورگویی ها مقاومت نموده و عاقبت حق بر باطل پیروز شده است و یقیناً مقاومت مردم مظلوم فلسطین و یمن نیز پیروزی اسلام و مسلمین را به ارمغان خواهد آورد.
جامعه علمی دانشگاه صنعتی سهند خواهان شکسته شدن  سکوت عالمان جهان در قبال مسئله فلسطین و کشتار مردم مظلوم یمن می باشد و روز جهانی قدس را بهترین فرصت برای اعتراض مردم مسلمان جهان بر اوضاع تلخ کنونی طراحی شده توسط رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای آن رژیم برعلیه کشورهای اسلامی می داند.
لذا اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند ضمن شرکت در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، جهت هر چه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم از عموم مردم، علی الخصوص دانشگاهیان جهت حضور پرشور و حماسی در این راهپیمایی دعوت به عمل می آورد.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: دوشنبه  1401/05/31

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است