شنبه، 1 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
قابل توجه پذبرفته شدگان کنکورسراسری سال 95 دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 29/06/95

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان مقاطع تحصیلی  کاردانی و کارشناسی   سال تحصیلی  96-95   دانشگاه صنعتی سهند
 
بسمه تعالی
ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیقات روز افزون برای تمامی  پذیرفته شدگان  دوره های روزانه، نوبت دوم و مجازی مقاطع تحصیلی  کاردانی و کارشناسی   سال تحصیلی  96-95   دانشگاه صنعتی سهند،  لازم است این عزیزان قبل از مراجعه برای ثبت نام ، مفاد  این اطلاعیه  را به دقت مطالعه نموده و همراه با تمامی مدارک مورد نیاز  و مطابق  جدول برنامه زمان بندی  اعلام شده در ذیل برای ثبت نام مراجعه نمایند.
مدارک مورد نياز براي ثبت­نام:
1)   اصل مدرک گواهينامه دوره چهار ساله يا شش ساله نظام قديم آموزش متوسطه به انضمام دو برگ کپي از آن
2)   اصل مدرک و يا گواهي تحصيلي متوسطه سال ماقبل ديپلم و دو سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام قديم و دو برگ کپي از آنها
3)   اصل گواهينامه پايان دوره پيش­دانشگاهي يا گواهي آن براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه به انضمام دو برگ کپي از آن
4)   اصل مدرک و يا گواهي ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و سال ما قبل ديپلم به انضمام دو برگ کپي از آنها
5)   اصل ریز نمرات دوره متوسطه و دوسری کپی از آن
6)   اصل شناسنامه و پنج سري کپي از تمام صفحات آن
7)   اصل کارت ملي و پنج سری کپي از آن
8)   چهارده قطعه عکس رنگي 4×3 با زمینه روشن تهيه شده در سال جاري
9)   رسيد پستي براي تأييديه مدارک ديپلم و پيش­دانشگاهي (در اين رابطه پذيرفته­ شدگان با مراجعه به اداره پست شهرستان مربوطه و يا شهرستان هاي ديگر و با ارائه يک برگ کپي از مدرک ديپلم و پيش­دانشگاهي نسبت به آن اقدام نمايند، در صورت عدم ارائه، دانشگاه از پذيرش و ثبت نام آنها معذور خواهد بود). 
10)    مدرکي که وضعيت نظام وظيفه پذيرفته­ شدگان پسر را مشخص نمايد (برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان، اخذ فرم فراغت از تحصیل از دبیرستان مربوطه و ارائه آن به واحد نظام وظیفه الزامی است)  
11)    اصل حکم مرخصي سالانه و يا موافقت رسمي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان دولت
12)    تکمیل و تکثیر فرم های ارائه شده در لینک (فرم ثبت مشخصات دانشجو، فرم امور دانشجویان به تعداد 4 نسخه، فرم مهارت های ورزشی، فرم پایش فرهنگی)
 
اطلاعیه ثبت نام و جدول زمانبندی و جدول شهریه
 
 
توجه:
1)قابل توجه پذیرفته شدگان نوبت دوم و دوره های مجازی: با توجه به اینکه پذیرفته شدگان نوبت دوم (شبانه) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و همچنین پذيرفته­شدگان مرکز آموزش های الکترونیکی (مجازی) هزینه تحصیل خود را شخصا در حین تحصیل پرداخت می نمایند و تعهدی در قبال استفاده از تسهیلات آموزش رایگان ندارند می توانند در پایان دوره تحصیلی خود با ارائه برگ معافیت/ اتمام دوره نظام وظیفه عمومی (فقط مخصوص آقایان) و برگ تسویه حساب دانشگاه و تسویه حساب مقاطع تحصیلی رایگان قبلی درخواست صدور مدارک  دانش آموختگی، دانشنامه و ریزنمرات تأیید شده و ... را بنمایند.
2)به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان عزیز در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی می رساند که کلیه کلاس های درسی این عزیزان از روز شنبه مورخ 10/7/95 رسما شروع خواهد شد و حضور آنها مطابق برنامه آموزشی ارائه شده سر کلاس ها از همان روز اول الزامی است.
3)نقشه دسترسی به دانشگاه صنعتی سهند از مبادی ورودی مختلف شهر تبریز در سایت دانشگاه موجود است و در ایام ثبت نام، سرویس ایاب و ذهاب به پردیس دانشگاه (محل ثبت نام) در میدان راه آهن تبریز دایر خواهد بود.
4)پذيرفته­شدگان رشته/گرایش های روزانه و نوبت دوم (شبانه) در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي­توانند به سايت دانشگاه (www.sut.ac.ir) مراجعه و يا با شماره تلفن 33459129-041 (اداره کل آموزش دانشگاه صنعتی سهند) تماس حاصل نمايند.
5)پذيرفته­شدگان رشته/گرایش های مرکز آموزش های الکترونیکی (مجازی)، در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي­توانند به سايت دانشگاه (www.sut.ac.ir) مراجعه و يا با شماره تلفن 34249611 -041 (مرکز آموزشهای الکترونیکی دانشگاه صنعتی سهند ) تماس حاصل نمايند.
 
 
اداره کل آموزش دانشگاه صنعتی سهند امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره آموزش
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: سه شنبه  1402/06/28

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است