شنبه، 8 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
مصوبات هیات امنا
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     

بیانیه حریم خصوصی

حریم خصوصی و اهداف بیانیه:
    اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می­شود. حفظ حریم خصوصی شخصی هر فرد به معنای حفظ اطلاعات شخصی هر فرد و مالکیت منحصریه فرد وی در برابر دسترسی سایر افراد می­باشد. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می­شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت­های جاری می­گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می­گردد.

برخی از موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی:
    این سازمان بر اساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ1395/۱۱/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

فناوری­های مورد استفاده در دریافت اطلاعات:
    
این تارنما برای جمع ­آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می­کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می­شود. از آنجایی که کوکی­ها فاقد هر گونه داده­ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس­های کامپیوتری نبوده و لذا نمی­تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد .بنابر خصوصیت زبانهای برنامه‌نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ها، اگر شما امکان استفاده از آن‌ها را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید، در استفاده از سرویس‌های ما با مشکل مواجه خواهید شد.

پیوند به دیگر سایت‌ها

سایت ما ممکن است پیوند‌هایی با دیگر سایت‌ها داشته باشد. هنگامی که شما با سایت دیگری پیوند برقرار می‌کنید، دیگر از سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص سایت جدید هستید. این سایت‌ها ممکن است که اطلاعات دیگری را از شما دریافت کنند، بدیهی است جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با سایت‌های ذیربط تماس برقرار نمایید.امنيت اطلاعات
    متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین نماییم برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوههای لازم استفاده میکنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری میکنیم، حفظ شود.

 
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: سه شنبه  1402/07/03

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است