جمعه، 19 خرداد 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
صفحه نخست
افراد
معرفی دانشگاه
راهنمای تلفن
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
پست الکترونیکی
تماس با ما
جستجو
l 
 

     
دانشگاه صنعتی سهند، معین و پیشران علمی در ایجاد و افزایش بهره وری دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی شد

 تاريخ: 05/12/01

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/3.jpg


پنج شنبه ۴  اسفند ۱۴۰۱
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، دکتر پیشوایی رئیس سازمان ملی بهره وری کشور، دانشگاه صنعتی سهند به عنوان دانشگاه معین استان در تدوین سیاست‌های افزایش بهره وری در سطح استان آذربایجان شرقی را انتخاب درستی دانستند.
در این جلسه دکتر اسماعیل فاتحی فر رئیس دانشگاه صنعتی سهند با ارائه گزارشی افزود: استفاده بهینه از منابع را برای دستیابی به نتایج مطلوب طبق اسناد بالادستی نظام لازم دانسته و برنامه های دانشگاه در راستای افزایش بهره وری را برشمرد. وی همچنین اقدامات شاخص دانشگاه صنعتی سهند در جهت افزایش بهره وری را بیان نمودند و تاکید داشتند که دانشگاه صنعتی سهند با ظرفیت علمی بالا در حوزه های تخصصی مختلف، قادر است به عنوان دانشگاه معین و پیشران علمی در تدوین سیاست های افزایش بهره وری در سطح دانشگاه های استان و دستگاه های اجرایی نقش آفرینی کند.
دکتر پیشوایی رئیس سازمان ملی بهره وری کشور طی سخنانی اذعان داشتند: نقش آفرینی دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و پارک‌های علم و فناوری در نوآوری و بهره وری بسیار بالاست و طبق دستور ریاست محترم جمهور، در هر استان یک دانشگاه باید دانشگاه معین در تدوین سیاست‌های افزایش بهره وری باشد و در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی، دانشگاه صنعتی سهند را با توجه به‌ قابلیتها و ظرفیت‌های آن، برای این منظور انتخاب نمودیم.
وی با بیان اينکه در حال حاضر افزایش بهره وری برای کشور ما یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است، تاثیر فعالیت‌های علمی اعضای هیات علمی دانشگاه در زمینه افزایش بهره وری بر آیین نامه های ارتقا ایشان و تدوین تفاهم نامه با معاونت علمی ریاست جمهوری به منظور حمایت از طرح ها و پایان نامه های حوزه بهره وری در حوزه های کشاورزی، حمل و نقل و انرژی را از برنامه های سازمان ملی بهره وری کشور برای جامعه دانشگاهی برشمرند.
در پایان جلسه، دکتر فرشکاران، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دانشگاه صنعتی سهند را مامور برگزاری منظم جلسات به صورت فصلی و مدیران سازمان‌ها را مامور به تدوین برش سازمانی سند افزایش بهره وری نمودند. وی دانشگاه صنعتی سهند را با توجه به‌ قابلیت ها و ظرفیت‌های آن، به عنوان‌ دانشگاه معین استان انتخاب درستی دانستند و تاکید کردند که روسای دانشگاه ها و مدیران دستگاه های اجرایی در این زمینه با دانشگاه صنعتی سهند همکاری خواهند کرد.

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/1.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/9.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/7.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/5.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/4.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/6.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/8.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2957/2.jpg
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره روابط عمومی
       

  شهر جدید سهند، پردیس دانشگاه صنعتی سهند،

 
ساختمان شهید رجایی، طبقه دوم، روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند              

راهنمای تلفن
| پست الکترونیک | تماس با ما

ط
راحی و پشتیبانی :  واحد رسانه روابط عمومی دانشگاه