جمعه، 19 خرداد 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
صفحه نخست
افراد
معرفی دانشگاه
راهنمای تلفن
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
پست الکترونیکی
تماس با ما
جستجو
l 
 

     
تفاهم نامه همکاری مشترک و برون سپاری اولویت های پژوهشی آموزش و پرورش بین دانشگاه صنعتی سهند و اموزش و پرورش کل استان آذربایجان شرقی

 تاريخ: 25/11/01

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/12.jpg

در نشست مشترک مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با رئیس دانشگاه صنعتی سهند تفاهم نامه همکاری مشترک و برون سپاری اولویت های پژوهشی  آموزش و پرورش بین دانشگاه صنعتی سهند و اموزش و پرورش کل اذربایجان شرقی به امضا دو طرف رسید.

حجت الاسلام علی پور رادی در این نشست به ظرفیت خوب  اردوگاه الغدیر و هنرستان های کشاورزی آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت :لازم است در خصوص تلفیق علم و صنعت تفاهم نامه ای بین دانشگاه صنعتی سهند و اموزش و پرورش شکل گرفته تا از ظرفیت های خوب اردوگاه الغدیر و هنرستان های کشاورزی استان بصورت بهینه استفاده شد و از توان علمی دانشگاه بهره مند شویم.

وی گفت : استفاده از توانمندی های علمی و فنی طرفین در اجرای دوره های آموزشی ، کارگاه های تخصصی و کارآموزی برای دانش آموزان و همکاران فرهنگی یکی از برنامه ها و اهداف این اداره کل در عقد این تفاهم نامه به شمار می رود .

 رئیس دانشگاه صنعتی سهند هم از ایجاد خانه علوم پایه درمحیط این دانشگاه خبر داد و گفت : فضای خوبی در دانشگاه صنعتی سهند برای استفاده دانش آموزان از امکانات این علوم پایه فراهم شده تا نسبت به انجام کارهای خلاقانه و نوآورانه اقدام کنند .

وی هدف از ایجاد خانه علوم پایه در محیط دانشگاه صنعتی سهند را استفاده دانش آموزان بومی این منطقه از امکانات و ظرفیت های موجود دانشگاه و افزایش شناخت آنها از رشته های  فنی و مهندسی عنوان کردو  بر تقویت خانه علوم پایه توسط دو نهاد مذکور تاکید کرد.

 فاتحی فربه ظرفیت و پتانسیل بالای علمی و به روز اساتید این دانشگاه در زمینه علوم فیزیک و ریاضی هم اشاره کرد و گفت : باز آموزی دبیران ریاضی و فنی با استفاده از توان علمی بروز اساتید این دانشگاه می تواند در ارتقای علمی دبیران و به تبع آن در افزایش کیفیت علمی دانش آموزان کمک کند .

در این نشست تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی سهند و اداره کل آموزش و پرورش استان  با موضوع برون سپاری اولویت های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان به مدت دو سال به امضا طرفین رسید .

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/1.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/2.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/8.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/3.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/6.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/5.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/7.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/7.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/7.jpg


http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/12.jpg

http://sut.ac.ir/main/Articles/2932/9.jpg


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره روابط عمومی
       

  شهر جدید سهند، پردیس دانشگاه صنعتی سهند،

 
ساختمان شهید رجایی، طبقه دوم، روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند              

راهنمای تلفن
| پست الکترونیک | تماس با ما

ط
راحی و پشتیبانی :  واحد رسانه روابط عمومی دانشگاه