شنبه، 13 خرداد 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
صفحه نخست
افراد
معرفی دانشگاه
راهنمای تلفن
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
پست الکترونیکی
تماس با ما
جستجو
l 
 

     
دکترعلی اکبر بابالو عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند به عنوان فناور برتر استان در سال 99 معرفی شد

 تاريخ: 27/12/99

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند به عنوان فناور برتر استان در سال 99 معرفی شد.


در مراسم تجلیل از فناوران برگزیده استان که در پارک علم و فناوری استان برگزار شد، از دکتر علی اکبر بابالو مدیرعامل شرکت شیمی پژوهان صنعت نانو مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی سهند تجلیل شد. در این مراسم از موسسات و شرکتهای فناور برتر  ، فعالان برگزیده مراکز رشد و صنایع و سازمانهایی که بیشترین همکاری را با فناوران داشتند قدردانی شد. استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم بر ضرورت توجه به آینده پژوهی و نیازهای آینده جامعه و تجاری سازی و تبدیل علم به ثروت تاکید کرد .
دکتر پورمحمدی با بیان اینکه با وجود تحریم های شدید بالندگی و بلوغ خوبی در عرصه علم و فناوری در سه سال گذشته صورت گرفته است افزود تحریم ها نشان داد اگر به خودمان اتکا کنیم و تلاش کنیم موفق می شویم. دکتر کشمیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم هم از فناوران به عنوان ارزشمندترین نسل کشور نام برد و تاکید کرد: باید زمینه رشد این سرمایه ها را فراهم کنیم. وی با اشاره به پیشرفت ها و توفیقات پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در دو سال گذشته افزود: با این حال پارک استان از نظر فضای فیزیکی با ایده آلها فاصله بسیاری دارد که باید مسئولان استان برای رفع این مشکل همت جمعی کنند.
دکتر واعظی رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی نیز گزارشی مقایسه ای  از وضعیت این پارک ارائه کرد و گفت: به علت روند رو به رشد متقاضیان اسقرار در پارک، فضای موجود پاسخگو نیست به طوریکه بیش از 50 شرکت در انتظار اختصاص فضای لازم برای استقرار هستند.

 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره روابط عمومی
       

  شهر جدید سهند، پردیس دانشگاه صنعتی سهند،

 
ساختمان شهید رجایی، طبقه دوم، روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند              

راهنمای تلفن
| پست الکترونیک | تماس با ما

ط
راحی و پشتیبانی :  واحد رسانه روابط عمومی دانشگاه