شنبه، 8 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
صفحه نخست
افراد
معرفی دانشگاه
راهنمای تلفن
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
پست الکترونیکی
تماس با ما
جستجو
l 
 

     
امضای توافق نامه میان دانشگاه صنعتی سهند و پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

 تاريخ: 19/05/00

در مراسمی با حضور دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی رئیس دانشگاه صنعتی سهند و آیدین ختلان سرپرست و محمدجواد روستا طسوجی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت توافقنامه‌ همکاری در راستای بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز رشد» مشترک پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و دانشگاه صنعتی سهند امضاء شد
 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، در مراسمی ۸ موافقت نامه به منظور تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک بین پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت  با دانشگاه‌ها  "دانشگاه صنعتی سهند، دانشگاه شهید چمران اهواز،  پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران،  موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری خراسان، پارک علم و فناوری خراسان شمالی، پارک علم و فناوری سمنان و پارک علم و فناوری یزد " با حضور روسای هریک از این مراکز و دکتر آقامحمدی رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری به امضا رسید.
 
در حاشیه این مراسم گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های کارگزار پذیرش در پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت برای اولین بار در کشور به ۷ شرکت کارگزار اهدا شد. سه شرکت‌های کفا، امیرکبیر و بومرنگ در جایگاه دوم و چهار شرکت‌  انرژیک، دانش بازار سام، کاریز اعتماد و رسد در جایگاه سوم این رتبه بندی قرار گرفتند.
چندی پیش پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت، با هدف توسعه بازار دانش‌بنیان، اشتغال‌زایی تخصصی و ایجاد فضای رقابتی برای فعالان فناور حوزه نفت و گاز در 32 هکتار با ارائه حمایت‌های مادی‌ و معنوی به فعالان زیست‌بوم نوآوری این حوزه ایجاد شد.

این پارک نوآوری فناوری، ایجاد کننده فضایی با کیفیت برای استقرار و هم‌افزایی حرفه‌ای بین شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، مراکز نوآوری و فناوری، نمایندگان تخصصی نهادهای پژوهشی، فناوری و دانشگاهی، مراکز رشد و شتابدهنده ها سرمایه گذاران خطرپذیر، کارآفرینان کارگزاران نوآوری باز و مشاوران خبره صنعتی است.
در این مراسم ۷ توافق نامه مشترک که یک طرف آن پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت بود با پارک های علم و فناوری یزد وخراسان رضوی، دانشگاه های تهران، صنعتی سهند و شهید چمران منعقد شد.

در این مراسم ۳ توافق نامه در راستای بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز رشد» مشترک پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت در دانشگاه صنعتی سهند، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری استان سمنان و منعقد شد.

از سوی دیگر 2 توافق نامه ای که بین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت با پارک های علم و فناوری خراسان و یزد به امضا رسید در زمینه حمایت همه جانبه از واحدهای فناور فعال در صنعت نفت بوده است.

همچنین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت۲ توافق نامه در زمینه بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز نوآوری» مشترک با پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران و دانشگاه شهید چمران اهواز منعقد کرد.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره روابط عمومی
       

  شهر جدید سهند، پردیس دانشگاه صنعتی سهند،

 
ساختمان شهید رجایی، طبقه دوم، روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند              

راهنمای تلفن
| پست الکترونیک | تماس با ما

ط
راحی و پشتیبانی :  واحد رسانه روابط عمومی دانشگاه