پنج شنبه، 20 بهمن 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
صفحه نخست
اخبار
افراد
معرفی دانشگاه
راهنمای تلفن
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
پست الکترونیکی
تماس با ما
جستجو
l 
 

     
دکتر توحید سعید، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز استاد برجسته جوش ایران در سال 99 شناخته شد

 تاريخ: 14/12/99

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، دکتر توحید سعید در بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب ایران به عنوان استاد برتر جوش کشور معرفی شد.
 
گروه جوش دانشگاه صنعتی سهند تبریز از گروههای موفق جوشکاری و اتصال مواد در بین دانشگاههای کشور است که با هدایت و راهبری دکتر توحید سعید دانشیار مهندسی مواد و متالورژی این دانشگاه فعالیت میکند.
دکتر سعید متولد سال 1359 و متالورژي جوشكاري فولادهاي زنگ نزن - فرآيندهاي جوشكاري پيشرفته - بافت مواد مهندسي - اتصال سيمهاي ارتودنسي - جوشكاري و فرآوري همزن اصطكاكي از زمینه های تحقیقاتی این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند است.
رشته جوشکاری یکی از گرایش های اصلی و تخصصی مهندسی مواد است که از سال 86 در دانشگاه صنعتی سهند دایر شده و 130 دانشجوی کارشناسی ارشد و 10 دانشجوی دکترا در این رشته پذیرش شده است.

بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب همزمان با سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران 13 و 14 اسفند در اصفهان برگزار شد.


کلمات کلیدی: دکتر توحید سعید، استاد برتر جوش کشور، بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب ایران
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره روابط عمومی
       

  شهر جدید سهند، پردیس دانشگاه صنعتی سهند،
 
ساختمان شهید رجایی، طبقه دوم، روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند              
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | تماس با ما

ط
راحی و پشتیبانی :  واحد رسانه روابط عمومی دانشگاه