شنبه، 5 فروردین 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 

 
 r Skip Navigation Links
شرکت‌های مستقر
افراد
فرم های پذیرش
اخبار
اطلاعیه ها
آلبوم تصاویر
کارگاههای آموزشی
آموزش
l 
 

     

شرایط پذيرش گروه­ها در فضای کار اشتراکی مرکز توانمندسازی و تسهیل­ گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا در استان آذربایجان شرقی

فعاليت واحدهاي فناور خصوصي زمينه ­ساز ارتباط با مراكز آموزش عالي و پژوهشي است و اين واحدها چنانچه از پشتيباني ­هاي مناسب برخوردار گردند و زمينه مناسب فعاليت براي آنان فراهم گردد، نقش موثري در گسترش پژوهش ­هاي كاربردي و توسعه­ اي خواهند داشت و موجب ارتقاي فناوري با تولید محصولات دانش بنیان و پيشرفت اقتصاد ملي مي ­گردند.

اين مرکز با هدف دست­يابي به فناوري مورد نياز صنعت و خدمات در محدوده فناوری اطلاعات فعاليت مي ­كند.
انگيزه ­ی اين مرکز برخورداري از جايگاهي در خور توجه در صنعت و يا خدمات و نيز تقويت قدرت مالي و رشد اقتصادي از راه مزيت­ هاي رقابتي است . بنابراين مناسب بودن ايده، برنامه و تركيب نيروي انساني از دلايل موثر در موفقيت اين مرکز است. علاوه بر آن بهره­ مندي از پشتيباني و خدمات عمومي كمك موثری در نتيجه بخشي فعاليت اين واحدها است. دانش آموختگان مراكز آموزش عالي به خصوص مقاطع تحصيلات تکمیلی در شكل گيري استمرار فعاليت اين مرکز كه بيشتر نوآور و در عين حال نوپا هستند، نقش موثر دارند. بستر سازي براي تشكيل اين گروه­ها از اهميت خاصي برخوردار است . در اين راستا مركز رشد دانشگاه صنعتی سهند مجری طرح توانمندسازی و تسهیل ­گری کسب و کارهای نوپای فاوا در استان آذربایجان شرقی از ايجاد، تقويت و رشد اين گونه گروه­های فناور بر اساس شرايط مندرج در آیین نامه این مرکز پشتيباني مي‌كند.
علاقه مندان به پذیرش در فضای کار اشتراکی با آگاهی داشتن و قبول مندرجات آیین نامه و تکمیل فرم پذیرش، می توانند برای تعیین وقت مصاحبه حضوری تماس تلفنی برقرار کنند.


آیین نامه پذیرش گروه ها در فضای کار اشتراکی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپای فاوا 


کاربرگ درخواست پذیرش و استقرار واحد های  فناوری در دوره رشد

 

       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است