دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 بازه زمانی درخواست وامهای دانشجویی صندوق رفاه در نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400

 تاريخ: 12/08/00

 📌  قابل توجه دانشجویان محترم متقاضی وام
        نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400

🔰 به اطلاع می رساند دانشجویان محترم جهت بهره مندی از انواع وام های دانشجویی می توانند به پورتال دانشجویی به آدرس bp.swf.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. بدیهی است دانشجویان متقاضی وام، لازم است سند تعهد محضری خود را تا قبل از زمان اتمام درخواست به اداره رفاه دانشجویی واقع در طبقه دوم ساختمان دکتر آشتیانی تحویل دهند.


مراحل درخواست وام  
1-مراجعه به سایت صندوق رفاه دانشجویان به آدرس https://bp.swf.ir
الف- دانشجویانی که ترم قبل وام دریافت کرده اند و اصل سند تعهد محضری را تحویل داده اند (در صورت کفایت ضامن) می بایست صرفا جهت درخواست وام به سایت فوق مراجعه و در خواست خود را ثبت نمایند.
ب- دانشجویانی که تا کنون وام دریافت نکرده اند:
1- به سایت فوق مراجعه و پس از تشکیل پرونده و تائید توسط کارشناسان اداره رفاه دانشجویی نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند. تایید پرونده ی شما حداقل ۲۴ ساعت کاری طول می‌کشد. لطفا صبور باشید.
2- دانشجویان روزانه فاقد حساب تجارت پس از افتتاح حساب در یکی از شعب بانک تجارت جهت وارد کردن شماره حساب بانک تجارت با اداره رفاه تماس حاصل فرمایند. (شماره حساب صرفا به نام دانشجو و بانک تجارت باشد)
توجه: دانشجویان نوبت دوم (شهریه پرداز) نیاز به اعلام شماره حساب نداشته و وام شهریه ایشان به حساب اختصاصی  دانشگاه واریز و از بدهی شهریه کسر خواهد شد.
لطفاً توجه فرمائید:
- برای ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویی https://bp.swf.ir از مرورگر موزیلا استفاده نمائید. نام کاربری و کلمه عبور هردو بصورت پیش فرض کدملی است.

نکات مهم

🔷 با توجه به شرایط ویژه این نیمسال بابت بیماری کرونا، دانشجویان محترم می توانند مدارک خود را اسکن نموده و به آدرس baghban@sut.ac.ir ایمیل نموده و اصل مدارک را به آدرس پستی: تبریز - شهر جدید سهند - دانشگاه صنعتی سهند - اداره رفاه دانشجویی - کد پستی: 5331841133 ارسال نمایند. ضمناً تصاوير ارسالي بايد با كيفيت و نور مناسب و بصورت رنگي ترجيحاً در حجم پايين ارسال گردند.

🔷 بازه زمانی درخواست وام از طریق پورتال از 1400/08/04  لغایت 1400/10/01 می باشد و به درخواست های خارج از این بازه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
🔷 با توجه به محدودیت اعتبارات، اولویت پرداخت وام با افرادی است که زودتر درخواست وام نموده و مدارک لازم را تحویل دهند.
🔷 دانشجویان عزیز فقط  وامهایی را که امکان تکمیل مدارک آن را دارند انتخاب نمایند.
🔷 کلیه وامها صرفاً در صورت تامین اعتبار از طرف صندوق رفاه قابل پرداخت خواهند بود.

دانشجویان محترم حتما آیین نامه را مطالعه نمایند و در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با اداره رفاه دانشجویی تماس بگیرند.
شماره تماس: 04133458054    و      04133458068  

اطلاعات تکمیلی در کانال تلگرام اداره رفاه به آدرس:
https://t.me/Refah_Sut
موجود می باشد.

اداره رفاه دانشجویی


 درج در سايت توسط : امور دانشجویان