سه شنبه، 18 مرداد 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: بازدهی و بهره‌وری علمی دانشگاه سهند قابل تحسین است

 تاريخ: 11/03/01


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به درخشش دانشگاه صنعتی سهند در عرصه‌های علمی، گفت: بازدهی و بهره‌وری علمی دانشگاه سهند قابل تحسین است.

محمدعلی زلفی‌گل روز سه‌شنبه، ۱۰ خرداد ماه، در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه صنعتی سهند اظهار کرد: باید بین افرادی که به صورت مرسوم و عادی فعالیت علمی دارند و کسانی که با تلاش مضاعف در رشته‌ی خود تحول آفرینی می‌کنند، تفاوت باشد و افراد تلاشگر تشویق شوند.

وی ادامه داد: در آیین نامه ارتقاء اعضای هیأت علمی، برای اعضای هیأت علمی که در زمینه‌ی ترویج علم در کشورفعالیت علمی بینالمللی، اختراع و نوآوری، فعالیت فرهنگی و پژوهش کاربردی فعالیت ویژه داشته باشند، پایه‌ی تشویقی تا پنچ پایه در نظر گرفته می شود.

وزیر علوم از خدمات دکتر قره‌باغی در زمان تصدی مدیریت این دانشگاه و پیشرفت‌های خوب این دوره قدردانی و به دکتر فاتحی‌فر سرپرست دانشگاه توصیه کرد حتماً از تجربیات روسای قبلی استفاده کند.

وی در پایان ضمن معرفی دکتر اسماعیل فاتحی‌فر به‌عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی سهند از خدمات و تلاش‌های دکتر مصطفی قره‌باغی و نیز روسای پیشین این دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، در این آیین از خدمات دکتر مصطفی قره باغی، رئیس سابق دانشگاه صنعتی سهند تقدیر و دکتر اسماعیل فاتحی فر به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه معرفی شد.

  امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است